Latvijā reģistrēto uzņēmumu datu bāze

Plaša un juridiski pamatota datu bāze ar visiem Latvijā reģistrētiem uzņēmumiem, biedrībām un ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecībām. Datu bāze tiek nepārtraukti aktualizēta un tā ir balstīta uz oriģināldokumentiem no Uzņēmumu reģistra.

Ieguvumi

1. Iespēja uzzināt par uzņēmumu vadītājiem, dalībniekiem (akcionāriem), patiesajiem labumu guvējiem, reģistrēto pamatkapitālu u.c.

2. Iespēja skatīt uzņēmuma izziņu "Noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas un terorisma novēršanas likuma prasību izpildei". Uzņēmuma riska novērtējums sagatavots, atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā un dokumentā "Vadlīnijas Valsts ieņēmumu dienesta uzraugāmajiem Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma subjektiem" noteiktajām prasībām. AML izziņas paraugs.

3. Pārliecība, ka saņemtā informācija ir aktuāla, jo datu bāzes ieraksti tiek nepārtraukti atjaunoti un papildināti.

Uzņēmumu savstarpējās saites

Datu bāzē ir detalizēti norādīti katra uzņēmuma īpašnieki (akcionāri), amatpersonas, patiesie labuma guvēji. Ja kādam no uzņēmuma īpašniekiem pieder arī citi uzņēmumi, turpat var iepazīties ar pārējo uzņēmumu sarakstu. Tas dod iespējas veidot uzņēmumu savstarpējo saišu diagrammas, kas uzskatāmi parāda darījumu cilvēku ietekmes sfēras.

Statistika

Lursoft ik dienu publicē statistiku par jaundibinātajiem uzņēmumiem valstī, to reģistrēto statūtkapitālu, sadalījumu pa uzņēmējdarbības veidiem utt. Pēc klientu pieprasījuma Lursoft sagatavo jebkurus citus statistikas pārskatus no datu bāzēm.

Jūs varētu interesēt

Uzņēmumu izvērstā meklēšana
Gada pārskati
Finanšu analīze
Uzņēmumu izvērstā analīze
Monitorings
Saistību grafs