Meklēšana dokumentos

Meklēšana dokumentos ir pakalpojums, kurā ir iespēja pēc vairākiem parametriem atlasīt dokumentu sarakstu no vairākām datubāzēm (ieskaitot LR Uzņēmumu reģistra datu bāzes) un apskatīt dokumentus skenētā formā.
Skenēto dokumentu apstrāde tiek veikta, izmantojot OCR (optiskas rakstzīmju pazīšanas) procesu, kura kvalitāte ir tieši atkarīga no skenētā dokumenta kvalitātes. Dažos gadījumos, kad skenētā dokumenta kvalitāte ir zema, rakstzīmju atpazīšanas kvalitāte var arī būt zema (ap 50%).

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 191 "Noteikumi par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra informācijas izsniegšanas un citiem maksas pakalpojumiem" 12. un 49.punktu Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros elektroniski pieejamie dokumenti no tiesību subjektu vai juridisko faktu reģistrācijas lietām no 2018.gada 1.augusta atkalizmantošanā netiek nodoti. Līdz ar to, informējam, ka šeit pieejami dokumenti līdz 2018.gada 31.jūlijam.

Meklēšanas frāze nedrīkst saturēt vairāk kā 10 vārdus un 50 simbolus. Meklēšanas frāze drīkst saturēt tikai latīņu alfabēta burtus.

Meklēt precīzi

Tiks meklēta precīza frāze precīzā secībā.


(dilstošā secībā) (augošā secībā)
Sakārtots pēc:
Dokumenta datums (dilstošā secībā)