Īpašais piedāvājums LTRK biedriem

Lursoft IT nodrošina Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedriem īpašu piedāvājumu pakalpojumu izmantošanai. 

Rūpīga klientu un sadarbības partneru izpēte gan uzņēmējdarbības, gan sankciju riska samazināšana ir svarīga katram uzņēmumam. Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likums nosaka, ka tā prasības ir saistošas ikvienai personai - gan fiziskai, gan juridiskai -  tāpēc "Lursoft IT" Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem sagatavojis speciālu piedāvājumu, kas ir spēkā līdz 30.07.2021. 

 

Semināru apmeklējums  - 100% atlaide

Seminārā “Sankciju pārkāpšanas risks. Kas jāzina katram uzņēmumam” uzzināsiet:

  • Kas ir sankcijas un kādi ir to veidi.
  • Kā uzņēmumā nodrošināt sankciju pārkāpšanas risku novēršanu gan darbā ar klientiem, gan iepirkumu un publiskās privātās partnerības jomās.  
  • Kādus resursus izmantot, lai ērti un ātri veiktu nepieciešamās pārbaudes, kā arī īstenotu sankciju risku uzraudzību, izmantojot automatizētus risinājumus. 

 

Sankciju monitorings - 50 % atlaide pirmajam abonēšanas periodam

Sankciju monitorings nodrošina iespēju automatizēti sekot līdzi izmaiņām sankciju sarakstos, saņemot ziņu e-pastā par daļēju sakritību, kas fiksēta jaunajos ierakstos sankciju sarakstos pēc monitoringa uzstādīšanas.

Monitorēti tiek Latvijas, Apvienoto Nāciju Organizācijas, Eiropas Savienības, Apvienotās Karalistes un Amerikas Savienoto Valstu Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankciju sarakstos iekļautie subjekti.

 

Lai saņemtu piedāvājumu vai rastu atbildes uz citiem jautājumiem, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 67844300, 67844292 vai e-pastu info@lursoft.lv.