Lietuvas uzņēmumu alfabētiskais katalogs

Saistībā ar plānotiem sistēmas uzturēšanas darbiem ceturtdien 25.07.2024. no plkst.18.00 līdz 21.00 nebūs pieejams uzņēmumu katalogs.
Paldies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Pakalpojumā iespēja meklēt Lietuvas uzņēmumus pēc uzņēmuma nosaukuma vai reģistrācijas numura. Pēc noklusējuma, Lietuvas uzņēmumi tiek sakārtoti sarakstā alfabētiskā secībā. Uzņēmuma kartītē redzami dati: nosaukums, juridiskā forma, reģistrācijas kods, datums, kad ierakstīts reģistrā, statuss, adrese, pamatkapitāls, finanšu dati, apdrošināto personu dati, sociālās apdrošināšanas parāda informācija. Detalizētāku informāciju par uzņēmumu, uzņēmuma amatpersonām un dokumentiem ir iespēja iegūt pakalpojumā Lietuvas uzņēmumu reģistrs. Datu avots ir Lietuvas uzņēmumu reģistra publiskie dati un Lietuvas Valsts sociālās apdrošināšanas fonda pārvaldes dati. Dati tiek apstrādāti no 2022. gada augusta un tiek aktualizēti vienu reizi dienā.

"
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
T
U
V
W
X
Y
Z


Tiek rādīti ieraksti 1-30 no 1 657.

Dati atjaunoti: 22.07.2024

Datu avots un licence: Lietuvas Reģistru centra atvērtie dati, atvērto datu licence Creative Commons Attribution, Lietuvas Valsts sociālās apdrošināšanas fonda pārvaldes dati