Pakalpojumā pieejama būvju (tai skaitā būvēs esošo telpu grupu) klasifikācija pēc būves lietošanas veida. Pakalpojums veidots pamatojoties uz Ministru kabineta 12.06.2018. noteikumiem Nr. 326 "Būvju klasifikācijas noteikumi". Katalogā ir iespēja skatīt būvju kategorijas kodu, nosaukumu, aprakstu un kodam atbilstošo nekustamo īpašumu darījumu sarakstu.

123 | Vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ēkas

1230
Vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ēkas; vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības telpu grupa
Apraksts Būves un telpu grupas Nekustamo īpašumu darījumi
Vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ēkas, piemēram, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības centri, tirdzniecības bāzes, tirdzniecības centri, iepirkšanās centri, iepirkšanās parki, veikali, zāles, kas tiek izmantotas gadatirgiem, izsolēm un izstādēm, apjumtie tirgi vai tirgus paviljoni, kurpnieka, atslēdznieka, juveliera, fotogrāfa, šuvēja u. c. pakalpojumu sniegšanas ēkas, skaistumkopšanas ēkas (frizētavas, solāriji, skaistumkopšanas saloni, ūdens procedūru saloni, pirtis*, saunas u. tml.), nomas punkti, lombardi, datorsaloni, vispārēja tipa aptiekas, apbedīšanas biroji un aģentūras, degvielas uzpildes staciju ēkas, tirdzniecības nojumes (segtie stendi), kioski, paviljoni. Telpu grupas, kas pilda minētās funkcijas, kā arī telpu grupas, kas paredzētas pasūtījumu pieņemšanai vai pakalpojumu sniegšanai tirdzniecības centros u. c. līdzīgās ēkās. Piezīme. * Pirtis, kurās sniedz mazgāšanās u. c. skaistumkopšanas pakalpojumus, bet kas nav individuālās pirtis (kods 1274)

Datu avots un licence: Ministru kabineta 12.06.2018. noteikumi Nr. 326 "Būvju klasifikācijas noteikumi", Nekustamā īpašuma tirgus datu bāzes atvērtie dati, Kadastra informācijas sistēmas atvērtie teksta dati, atvērto datu licence Creative Commons Attribution