Abonēšanas veidi

Eksperta pieslēgums

Lursoft saviem klientiem piedāvā vairākus datubāzu pieslēguma variantus. Izvēlētās gada maksas ietvaros tiek nodrošināta dažādu reģistru datu apstrāde un analītiskie pakalpojumi saskaņā ar publicēto cenrādi un piemēroto atlaidi.
Sadarbības līguma ietvaros klientam tiek nodrošināti papildus pakalpojumi:
Monitorings un Debitoru Portfelis.

Klientu Portfelis monitorings

Klientu Portfelis monitorings dažādu nozaru speciālistiem ir kļuvis par neatņemamu atbalstu ikdienas darbā.
Abonējot monitoringa pakalpojumu, regulāri e-pastā tiksiet informēti par reģistrētajām izmaiņām dažādos valsts nozīmes reģistros. Lai izmantotu monitoringa priekšrocības, nepieciešams izveidot sarakstus, pēc izvēles tos grupējot (juridiskas personas, fiziskas personas, adreses, ķīlas u.c.) un norādot monitorējamos notikumus.

Debitoru portfelis

Debitoru portfelis ļauj sasniegt labus rezultātus parādu atgūšanā un dod iespēju kreditoriem paziņot par nenokārtotajām saistībām vēl pirms parādu nodošanas parādu piedziņai. Iesniegtie kavētie maksājumi tiks publicēti Kavēto maksājumu datubāzē.

Eiropas Biznesa reģistra abonements

Eiropas Biznesa reģistrs tiešsaistes režīmā nodrošina piekļuvi 24 valstu reģistriem.
Ja nepieciešama aktuāla un juridiski pamatota informācija par ārvalstu uzņēmumiem, izvēlies EBR abonementu, pakalpojums ietverts arī Eksperta pieslēgumā.

Ziņu abonements

Laikrakstu bibliotēkas news.lv Ziņu abonements nodrošina piekļuvi vairāk kā 100 dažādiem laikrakstiem Latvijā. Aktuālās publikācijas tiek papildinātas gan no centrālajiem, gan reģionālajiem medijiem.
Raksti pieejami elektroniskā veidā ar iespēju tajos veikt meklēšanu vai atlasīt pēc interesējošiem atslēgvārdiem. Publikāciju arhīvs uzkrāts kopš 1992. gada.

Laikrakstu aģents

Aģents ir Laikrakstu bibliotēkas news.lv monitorings. Izmantojot to, vienmēr būsiet informēti, ja kādā no laikrakstiem tiks publicēta informācija, kas atbilst izveidotā Aģenta norādītajiem atslēgvārdiem. Atbilstoši ar izvēlētu regularitāti tiks nosūtīts e-pasts ar saiti uz rakstu, kas satur monitorētos atslēgvārdus.

Demo pieslēgums

Piesakies un divas nedēļas izmēģini Lursoft pakalpojumus. Demo pieslēguma laikā iegūsi informāciju par pakalpojumu klāstu un izmantošanas iespējām.