Jūs atrodaties šeit: Lursoft > Lursoft statistika > Parakstu apliecināšanas statistika LR Uzņēmumu reģistrā > Pēdējo 3 dienu laikā apliecinātie paraksti

Lursoft statistika | Pēdējo 3 dienu laikā apliecinātie paraksti

Statistika parāda pēdējo 3 dienu laikā veiktās parakstu apliecināšanas darbības Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā. Pirmajā kolonnā norādīts paraksta apliecināšanas veids. Nākamajās kolonnās norādīts vārds un uzvārds personai, kuras paraksts apliecināts, bet pēdējā kolonnā datums kad paraksts apliecināts.

Statistika aktualizēta 08.03.2021 plkst. 21:09:09 .
Statistika pieejama arī XLS un TXT formātā


Nekas nav atrasts

!!Publicēšanas vai citēšanas gadījumā atsauce uz Statistikas avotu - Lursoft - obligāta.

Lursoft Pakalpojumi Sakari Abonēšana Norēķini

© Lursoft IT 1997-2021 Lursoft ir Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra informācijas atkalizmantotājs. Lietotājs, lietojot sistēmas, apņemas ievērot Autortiesību likumu, Fizisko personu datu apstrādes likuma prasības un Lursoft sistēmas izmantošanas noteikumus. Lietotājam aizliegts izmantot jebkādas automatizētas sistēmas vai iekārtas (robotus) piekļuvei sistēmai bez rakstiskas saskaņošanas ar Lursoft. Datu bāzēs esošajai informācijai ir informatīvs raksturs un tai nav juridiska spēka. Lursoft nenes nekādu atbildību par darbībām vai lēmumiem, kas balstīti uz saņemto pakalpojumu.