Latvija


Adreses Uzņēmumu skaits Struktūrvienību skaits Iestāžu skaits Nekustamo īpašumu darījumu skaits
Daugavpils105491001610919464
Jelgava899556448112343
Jūrmala1024647905216721
Liepāja1215668448416642
Rēzekne40533417576960
Rīga21697799569644164301
Ventspils53593695517427

Datu avots un licence: Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas dati, atvērto datu licence Creative Commons Attribution