LV


  Jūs atrodaties šeit: Lursoft > Lursoft statistika > Biedrības un nodibinājumi, sabiedriskās organizācijas > Sabiedrisko organizāciju, biedrību un nodibinājumu dibinātāju sadalījums pēc to veida

Lursoft statistika | Sabiedrisko organizāciju, biedrību un nodibinājumu dibinātāju sadalījums pēc to veida

Dati apkopoti par visu periodu kopš subjektu reģistrācijas uzsākšanas LR Uzņēmumu reģistrā. Statistikas datos iekļauti visi dibinātāji statistikas periodā neatkarīgi no tā vai pats statistikas obkjekts eksistē šobrīd, t.i. statistikas datos iekļauti arī likvidēto sabiedrisko organizāciju, biedrību un nodibinājumu dibinātāju skaits.

Statistika aktualizēta 11.02.2012 plkst. 03:15:39 .
Statistika pieejama arī XLS un TXT formātā

NPKDibinātāju tips Skaits
 Ierakstu skaitsSumma
Kopā11 118,518
1Fiziska persona 109,869
2Uzņēmējsabiedrība 5,774
3Biedrība (Sab.org.) 1,301
4Pašvaldība 736
5Valsts iestāde 245
6Pašvaldības iestāde 210
7Personu grupa 166
8Universitāte (akadēmija) 109
9Reliģiska organizācija 49
10Arodbiedrība 34
11Politiska organizācija 25

!!Publicēšanas vai citēšanas gadījumā atsauce uz Statistikas avotu - Lursoft - obligāta.


Uzņēmumu datu bāzes
Eiropas Biznesa Reģistrs
Lursoft Uzņēmumu Reģistra DB
Lursoft Uzņēmēja Palīgs
Lursoft Gada Pārskatu reģistrs
Komercķīlu Reģistrs
Maksātnespējas DB
Uzņēmumu Finansu Analīze
Latvijas Centrālā Depozitārija DB
Laulāto Mantisko Attiecību Reģistrs
Masu Informācijas Līdzekļu Reģistrs
Mobilie pakalpojumi
Uzņēmumu Darbības Veidi (NACE)
Uzņēmumu Reģistrācijas Apliecības
Katalogi
ARCIS Baltā Grāmata
 
Tiesiskā informācija
Spriedumu sistēma
Tiesu informatīvā sistēma
Latvijas Vēstnesis
   
Laikrakstu bibliotēka
Laikrakstu bibliotēka
Publicitātes indekss
Laikrakstu aģents
 
Lursoft Pakalpojumi Sakari Abonēšana Norēķini

© Lursoft, Lursoft IT 1997-2012. Lietotājs, lietojot sistēmas, apņemas ievērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Autortiesību likumu un Lursoft sistēmas izmantošanas noteikumus. Lietotājam aizliegts izmantot jebkādas automatizētas sistēmas vai iekārtas (robotus) piekļuvei sistēmai bez rakstiskas saskaņošanas ar Lursoft. Datu bāzei ir izziņas raksturs, un tai nav juridiska spēka. Lursoft nenes nekādu atbildību par darbībām vai lēmumiem, kas balstīti uz saņemto pakalpojumu.